Ochrona Anty DDoS

Atak DDoS ma na celu spowodowanie niedostępności serwera, usługi lub infrastruktury. Atak może przyjąć różne postaci: wysycenie przepustowości serwera, co prowadzi do jego niedostępności lub wykorzystanie zasobów systemu maszyny i zablokowanie odpowiedzi na poprawne zapytania.

Podczas ataku DDoS bardzo duża liczba zapytań jest wysyłana do serwera z wielu miejsc w Internecie jednocześnie. Rezultatem intensywności takiego„krzyżowego ognia” jest niestabilność lub całkowita niedostępność usługi.

Firma BGP4 stworzyła własną technologię ochrony Anty-DDoS w celu zwalczania ataków „rozproszonej odmowy dostępu”. Wraz z wszystkimi naszymi usługami oferujemy rozwiązanie mitygacji oparte na unikalnej technologii łączącej trzy techniki umożliwiające:

  • szybką analizę w czasie rzeczywistym wszystkich pakietów
  • przekierowanie ruchu przychodzącego do Twojego serwera
  • oddzielenie niepożądanych elementów ruchu od pozostałych w celu przepuszczenia pożądanego ruchu.

Przykładowy atak DDoS wykryty i zablokowany w ciągu 5 sekund:

FastNetMon jest analizatorem ruchu i umożliwia wykrywanie ataków DDoS (Denial of Service) w 2 sekundy i możliwość ich blokowania. Obsługuje NetFlow v5, v9, IPFIX ,sFLOW v4, v5 oraz Port Mirror/SPAN.

Szkodliwy ruch można wykryć w sieci i natychmiast zablokować adres IP za pomocą BGP Blackhole lub przez zastosowanie pewnych zasad zarówno do atakującego, jak i atakowanego adresu IP.

Obsługuje BGPv4, specyfikację przepływu BGP (RFC 5575). Jest kompatybilny z Cisco, Juniper, A10 Networks, Extreme Networks, Brocade i MikroTik.

Integracja jest prosta, ponieważ nie wymaga żadnych zmian w topologii sieci !!!

Zapytaj o Ofertę dla Ciebie:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security